Zainstaluj Flash Player'a!
Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży, ul. św. Jana Bosko 1, 64-920 PIŁA, tel.: +48 67 352 27 55; fax.: +48 67 351 67 73
Zainstaluj Flash Player'a!

Pielgrzymka
do Ziemi Świętej
29.04-7.05.2013 r.


297106

Piła: Mikołajkowe Święto Oratorium

W sobotę, 12 grudnia 2015 roku w Oratorium Piątki Poznańskiej w Pile już po raz kolejny odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne w ramach dorocznego święta Oratorium z okazji Niepokalanej.
Dzięki mrówczej pracy animatorów, niezwykłej ofiarności parafian z Jana Bosko i uczniów szkół salezjańskich w Pile oraz koordynacji Salezjanów Współpracowników Oratorium przygotowało blisko 100 "paczek z serduszkiem" dla dzieci. 
Wśród uczestników warsztatów, współfinansowanych przez Urząd Miasta w Pile, byli także uczniowie z bardziej potrzebujących rodzin.
W części warsztatowej dzieci uczyły się wykonywać najróżniejsze ozdoby świąteczne pod czujnym okiem s. Marii Bihun i animatorów, a po pysznym obiedzie wszyscy rzucili się w wir rywalizacji sportowej i poszukiwań św. Mikołaja. Biskup Miry i tym razem każde grzeczne dziecko wynagrodził sympatycznym podarunkiem.

Dodatek: Galeria zdjęć

tydzień w obiektywie
wszystkie zdjęcia
szuflada - rozmaitości
Przesłanie Księdza Generała Pasquala do Młodych Salezjańskiego Ruchu Młodzieżowego
Śnijcie wielkie rzeczy oraz z...
więcej
WIĄZANKA KSIĘDZA GENERAŁA NA 2014
«Da mihi animas, cetera tolle» Czerpiemy z doświadczenia duchowego Księdza Bosko, aby kroczyć drogą świętości zgodnie z...
więcej
PROGRAM duszpastersko-wychowawczy
INSPEKTORIALNY PROGRAM duszpastersko-wychowawczy na   trzeci rok przygotowania do jubileuszu 200-lecia urodzin...
więcej
Program Duszpasterstwa Młodzieżowego 2013/2014
Ksiądz Bosko i Jego Duchowość
więcej
 projekt i wykonanie WIP-media - www.police.info.pl   |   optymalizacja i CMS - Radziu.eu