Oddziały lokalne

Obecnie Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży posiada następujące oddziały lokalne:

  • Bydgoszcz – utworzony 22 września 2003 r.
    • Prezes: ks. Krzysztof Rudziński SDB
  • Szczecin /Wielgowo/ – utworzony 22 września 2003 r.
    • Prezes: ks. Gwidon Ekert SDB
  • Rumia – 26 września 2004 r.
    • Prezes: ks. Piotr Pączkowski SDB
  • Trzciniec – powołany oddział w dniu 17 kwietnia 2013 r.
    • Prezes: ks. Wiesław Psionka SDB
  • Poznań – powołany w dniu 14 kwietnia 2018 r.
    • Prezes: ks. Tomasz Kościelny SDB
  • Czaplinek – w ramach Stowarzyszenia funkcjonuje Oratorium – Centrum Młodzieżowe
    • Prezes: ks. Tomasz Żmich SDB

W przeszłości funkcjonowały następujące oddziały:

  • Trzciniec – Oddział funkcjonował od 8 maja 2005 r. do 16 grudnia 2008 r.
  • Aleksandrów Kujawski – utworzony 30 września 2006 r.

Zgodnie z decyzją Zarządu Stowarzyszenia oddziały lokalne naszej organizacji nie posiadają osobowości prawnej.