MGSNowogródek PomorskiOratorium

Festyn oratoryjny w Nowogródku Pomorskim

29 maja 2021 odbył się Festyn Rodzinny, którego organizatorem była Placówka Wsparcia Dziennego Oratorium “Stasiówka” oraz Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Nowogródku Pomorskim.

Nad całością czuwała młodzież wraz z nauczycielami, Rada Rodziców oraz Rada Oratorium. Dzieci i młodzież uczestniczyła w licznych konkursach, grach i zabawach sprawnościowych. Dzieci ze szkół naszej Gminy przedstawiły spektakl dla swoich mam z okazji ich święta. Scena była dostępna dla każdego.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w przygotowaniu tegorocznego festynu oratoryjnego: stowarzyszeniom działającym na terenie naszej Parafii, Radnym Gminy, Panu Wójtowi oraz wszystkim instytucjom za nieoceniony wkład na rzecz dzieci i młodzieży.

Zdjęcia dostępne są na FB: Oratorium Stasiówka

Dodaj komentarz